wyścigi

wyścigi

Jeśli szukasz najlepszej jakości paszy dla swojego konia, to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz produkty wyłącznie renomowanych firm, które od wielu lat zajmują się żywieniem koni. Firmy takie jak Foran czy Red Mills mają wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej klasy pasz, są cenione przez hodowców na całym świecie i cieszą się ich zaufaniem. 

 

Właściwy dobór paszy jest niezbędny, aby Twój koń cieszył się zdrowiem przez długie lata, był w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Dla koni sportowych i tych, które podejmują intensywny wysiłek, dobrze skomponowany pokarm jest szczególnie istotny. Pasza dla koni wyścigowych musi w pełni zaspokajać ich wysokie potrzeby energetyczne i odżywcze. Podczas intensywnego wysiłku koń zużywa duże pokłady energii, więc koniecznym jest dostarczanie mu jej w odpowiedniej ilości.

 

Aby nie doszło do kontuzji, konie wyścigowe wymagają suplementacji witaminami i składnikami mineralnymi. Potrzebują także wysokiej dawki białka, czyli podstawowego budulca mięśni i układu kostno stawowego. Hodowcy, którym zależy na zbudowaniu dużej masy mięśniowej u koni często decydują się na podawanie paszy na bazie owsa lub trawokulek. Pasze dla koni wyścigowych są wzbogacane substancjami, które sprzyjają regeneracji mięśni i wspierają pracę układów narażonych na duże obciążenie. 

 

Dla koni wyścigowych opracowano także specjalną formułę suplementów w postaci syropów i płynów podawanych tuż przed wysiłkiem, aby pozwolić zwierzęciu na maksymalne osiągnięcia i wykorzystanie energii. Równie istotna jest suplementacja po treningu, aby uzupełnić wykorzystane podczas wysiłku składniki odżywcze i mineralne.

 

W naszym sklepie kupisz paszę najlepszej jakości, która jest przebadana przez weterynarzy i sprawdzona przez hodowców. Sprowadzamy wyłącznie dobrej jakości produkty, u nas nie ma miejsca na przypadkowe pasze, o których nie mamy pojęcia. Podając pasze renomowanych firm, masz pewność, że w pełni dbasz o swojego konia i dajesz mu to, co najlepsze, by cieszy się zdrowiem i dobrą kondycją, a Ty jego wysokimi osiągami w sporcie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4