ultra

ultra

Odpowiednio dobrana paszą jest podstawą prawidłowej pielęgnacji konia. Dobre wyniki sportowe oraz doskonałe samopoczucie Twojego podopiecznego zaczynają się właśnie od prawidłowego pokarmu, który zawiera wszelkie niezbędne składniki odżywcze. Komponując dietę dla swojego konia, weź pod uwagę jego tryb życia, wiek i stan zdrowia. W przypadku koni sportowych bardzo ważne jest, by dostarczać im odpowiednią ilość składników energetycznych. 

 

Pasze dla koni sportowych mają w swoim składzie właściwie skomponowane elementy, na bazie których zapewniają one prawidłowy rozwój mięśni a także łatwo przyswajalne składniki energetyczne, dzięki którym koń może osiągnąć znaczące wyniki sportowe. Trenując konia sportowego musisz pamiętać o odpowiedniej diecie, ponieważ bez dostarczenia wszystkich niezbędnych składników, osiągnięcia na zawodach nie będą możliwe do uzyskania, pomimo odpowiedniego treningu.

 

Oprócz odpowiednio zbilansowanej diety konie sportowe mają również specjalne wymagania pielęgnacyjne. Jeśli szukasz produktów, dzięki którym zadbasz o skórę, włosy i kopyta swojego konia sportowego, możesz skorzystać z bogatej oferty firmy Ultra dostępnej w naszym sklepie. Marka Ultra to producent preparatów pielęgnacyjnych dla koni, dzięki którym możesz zadbać o piękny i elegancki wygląd swojego zwierzęcia. 

 

W ofercie są dostępne szampony do pielęgnacji sierści nadające długotrwały połysk, który utrzymuje się przez wiele dni. W naszym sklepie kupisz również preparaty ułatwiające rozczesywanie grzywy i ogona. Takie płyny pozwalają na utrzymanie włosia w nienagannej kondycji, a ich formuła nie jest tłusta. Oferujemy także specjalistyczne preparaty do pielęgnacji kopyt, które także są niezwykle ważnym elementem.  

Rozwiązania marki Ultra charakteryzują się wysoką jakością i długotrwałym utrzymywaniem się na sierści i kopytach zwierzęcia. Oprócz pasz dla koni sportowych, są to najczęściej kupowane przez hodowców produkty. Prawidłowa dieta oraz nienaganna higiena to elementy, o których musisz pamiętać, jeśli hodujesz konia sportowego.

Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników