sport

Prawidłowa dieta jest kluczowa dla utrzymania Twojego konia w doskonałym zdrowiu, kondycji i dobrym samopoczuciu. Odpowiednia kompozycja witamin i składników odżywczych oraz soli mineralnych pozwala na prawidłowy rozwój oraz kondycję fizyczną konia. To szczególnie ważne jeśli jesteś hodowcą konia sportowego. 

 

Konie, które biorą udział w zawodach mają podwyższone zapotrzebowanie na składniki energetyczne. Aby utrzymać ich dobre wyniki, musisz zadbać, by otrzymywały w paszy odpowiednią ilość kalorii, która pozwoli im na korzystanie z energii podczas zawodów. Dobre pasze dla koni sportowych muszą zawierać również wysoką ilość białka niezbędnego do budowy mięśni i kośćca. 

 

W takiej specjalistycznej paszy bardzo ważne jest zachowanie bilansu między białkiem i substancjami energetycznymi, a witaminami i minerałami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania wszystkich układów. Konie, które osiągają wysokie wyniki sportowe są narażone na niedobory substancji mineralnych, dlatego konieczna jest suplementacja za pomocą wysokiej klasy preparatów witaminowych i mineralnych.

 

W naszym sklepie znajdziesz wszystko to, co niezbędne do prawidłowego odżywiania konia sportowego. W ofercie posiadamy pasze dla koni sportowych oraz preparaty do suplementacji oraz pielęgnacji koni o specjalnym zapotrzebowaniu odżywczym. Znajdziesz u nas wysokobiałkowe pasze niezbędne do prawidłowego rozwoju mięśni, syropy wzmagające apetyt i zaspokajające niedobory witaminowe, preparaty dla koni zestresowanych oraz syropy, które ułatwiają oddychanie podczas zawodów. 

Wszystko po to, aby Twój koń mógł cieszyć się doskonałym zdrowiem, a ty jego wynikami sportowymi. Prawidłowo dobrana pasza dla koni sportowych oraz suplementacja witamin i składników mineralnych to podstawa odpowiedniego żywienia twojego zwierzęcia. W naszym sklepie kupisz wszystko to, co jest niezbędne dla konia o specyficznym zapotrzebowaniu. Sprawdź naszą szeroką ofertę pasz i preparatów dla koni sportowych dostarczaną przez najlepszych producentów.

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników