red mills

red mills

Prawidłowy dobór paszy jest podstawą w trosce o dobrostan i doskonałą kondycję Twojego konia. W zależności od jego kondycji fizycznej oraz trybu życia należy dobrać pokarm tak, by zaspokoić wszelkie potrzeby energetyczne oraz dostarczyć niezbędnych składników mineralnych i witamin. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów pasz i suplementów. Warto wybierać produkty najlepszej jakości od sprawdzonych producentów. W przypadku żywienia zwierząt nie warto eksperymentować, tylko sięgać po to, co najlepsze. 

 

Prawidłowo dobrana pasza zaspokaja wszelkie potrzeby konia i sprawia, że jest w dobrej kondycji. Ważne by dostosować pokarm do trybu życia zwierzęcia. Jesli bierze udział w zawodach ma znacznie większe zapotrzebowanie energetyczne niż koń, który jest wykorzystywany jedynie rekreacyjnie. Pamiętaj o specyficznych potrzebach ciężarnych klaczy oraz źrebiąt. Dla nich producenci przygotowali specjalnie mieszanki pasz, które pomogą uzupełnić ewentualne niedobory witamin i składników mineralnych.

 

Jeśli szukasz rozwiązań doskonałej jakości, pasze Red Mills Cię nie rozczarują. Ten irlandzki producent pasz dostarcza najwyższej jakości produkty już od wielu lat. Irlandczycy słyną z wspaniałych koni, które wygrywają liczne wyścigi. Dlatego pasze pochodzące od irlandzkich producentów cieszą się wysokim zaufaniem hodowców na całym świecie. W konsultacji z weterynarzami i hodowcami, marka Red Mills dba o konie dostarczając pokarm najwyższej jakości.

W ofercie firmy Red Mills znajdziesz pasze o różnym przeznaczeniu. Jeśli szukasz pokarmu dla koni biorących udział w profesjonalnych wyścigach, także znajdziesz odpowiednie produkty w ich szerokiej ofercie. Dzięki nowoczesnym technologiom i stawianiu natury na pierwszym miejscu, pasze Red Mills dostarczą Twojemu koniowi tego, co najlepsze. Wysokiej jakości składniki, nieustanne prowadzenie badań nad paszami oraz sposób ich przygotowania sprawiają, że jest to idealny pokarm dla koni w różnym wieku i o różnym trybie życia. Daj swojemu koniowi to, co najlepsze.

Wyświetlanie 1–9 z 15 wyników