pielęgnacja koni

pielęgnacja koni

Prawidłowa opieka nad koniem to nie tylko dobrze dobrana pasza i suplementy witaminowe, ale także troska o dobry stan jego skóry, sierści i owłosienia. Na rynku jest dostępnych wiele preparatów pielęgnacyjnych, za pomocą których zadbasz o piękny wygląd Twojego zwierzęcia. Możesz wybierać między różnego typu szamponami, pudrami i odżywkami do grzywy i ogona. To ważne szczególnie, jeśli jesteś opiekunem konia wystawowego, u którego nieskazitelny wygląd odgrywa pierwszorzędną rolę. 

 

W naszym sklepie kupisz preparaty do pielęgnacji koni najlepszych światowych marek, takich jak Foran czy Ultra. Wybierając takie produkty, masz pewnosć, że stawiasz na najwyższa jakość. W naszej ofercie posiadamy jedynie produkty sprawdzonych firm. Są to matki z wieloletnim doświadczeniem w branży pielęgnacji koni, przygotowywane w konsultacji z lekarzami weterynarii oraz hodowcami z wieloletnim doświadczeniem.

 

Pielęgnacja koni i dbałość o jego piękny wygląd zaczyna się od podawania mu paszy, która jest idealnie dobrana do jego potrzeb. Jeśli koń jest zdrowy i w dobrej kondycji, przełoży się to na jego wygląd zewnętrzny. Bez dobrej jakości paszy, wysiłki pielęgnacyjne mogą się nie powieść, dlatego jeśli zależy ci na tym, by Twój koń wyglądał doskonale, zacznij od doboru właściwej paszy. Weź pod uwagę stan zdrowia konia, jego wiek oraz to, jak duży wysiłek podejmuje na co dzień. Dobrze dobrany pokarm powinien zaspokoić wszelkie potrzeby żywieniowe Twojego konia. 

W naszym sklepie kupisz różnorodne preparaty do pielęgnacji konia. Są to między innymi szampony, które ułatwiają rozczesywanie grzywy i ogona. Ich działanie utrzymuje się przez długi czas, nadając piękny połysk włosom i nie dopuszczając do ich splątania. W ofercie mamy także pudry na bazie kredy, które podkreślają umaszczenie oraz pozwalają na ukrywanie blizn na skórze zwierzęcia. Znajdziesz u nas także odżywki nawilżające, nabłyszczacz do sierści i kopyt oraz wiele innych produktów, które pomogą ci wydobyć naturalne piękno Twojego konia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5