pasza pełnoporcjowa

pasza pełnoporcjowa

Aby Twój koń cieszył się doskonałym zdrowiem i kondycją oraz pięknym wyglądem, musisz zadbać, by pasza jaką dostaje zaspokajała wszystkie potrzeby żywieniowe. Dobrze dobrany pokarm pozwala na prawidłowy rozwój zwierzęcia i zapewnia mu odpowiednią dawkę substancji energetycznych oraz odżywczych. Skład paszy powinien różnić się w zależności od trybu życia Twojego zwierzęcia.

 

W zależności od tego czy wykonuje on intensywną pracę, bierze udział w zawodach czy prowadzi spokojny tryb życia, pasza powinna być odpowiednio skomponowana pod względem zawartości poszczególnych składników. Warto wziąć także pod uwagę ewentualne niedobory w organizmie konia, które mogą objawiać się np. pękającymi kopytami lub brakiem połysku sierści. 

 

Dużą popularnością wśród hodowców cieszą się pasze pełnoporcjowe. Taka pasza zaspokaja wszystkie potrzeby żywieniowe zwierzęcia i nie wymaga podawania dodatkowych suplementów, ponieważ często jest ona wzbogacana witaminami i składnikami mineralnymi.  Pasza pełnoporcjowa jest tak skomponowana, by składniki odżywcze w niej zawarte w pełni wystarczały do prawidłowego odżywiania konia i dostarczały mu tego, co potrzebuje dla zdrowia i dobrej kondycji. 

 

W naszym sklepie znajdziesz wiele wariantów pasz pełnoporcjowych dostarczanych przez najlepszych producentów. W katalogu posiadamy pasze irlandzkiej firmy Red Mills z wieloletnią praktyką w żywieniu koni. Pasze Red Mills słyną z tego, że zawierają naturalne, wyselekcjonowane składniki, takie jak zboża, trawa zbierana wiosną, kiedy ma najwięcej składników odżywczych, wysłodki buraczane, kukurydza, drożdże piwne i wiele innych. 

Kupując pasze renomowanych firm masz pewność, że dostarczasz swojemu zwierzęciu wszystkich niezbędnych składników i zapewniasz mu prawidłowy rozwój i odpowiednią ilość energii, której potrzebuje na co dzień. Pasze pełnoporcjowe są wzbogacane witaminami i składnikami dodatkowymi, aby wspomóc zdrowie Twojego konia i zapewnić mu dobrą kondycję na wiele lat, dlatego podając taką paszę, nie musisz już stosować dodatkowych suplementów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6