konie sportowe

konie sportowe

Pokarm dla koni sportowych musi charakteryzować się odpowiednią ilością zbilansowanych substancji odżywczych, by w pełni zaspokajać potrzeby żywieniowe koni o specjalnym trybie życia. By koń mógł uzyskać wysokie wyniki sportowe, wymaga on żywienia w odpowiedni sposób. Pasza dla koni sportowych musi dostarczać wysoką ilość substancji energetycznych oraz składników tłuszczowych charakteryzujących się wysoką przyswajalnością w jelicie cienkim. Mieszanki zbożowe zaspokajają potrzeby energetyczne pracujących mięśni i pozwalają na uzyskanie wysokich wyników konia sportowego. Pasze dla koni sportowych są często wzbogacane również pierwiastkami śladowymi, które nie dopuszczają do wytwarzania się kwasu mlekowego w mięśniach konia.

 

W naszej ofercie znajdziesz pasze dla koni sportowych skomponowane z różnorodnych składników. Znajdziesz u nas trawokulki, wysłodki buraczane, pełnoporcjowe pasze z owsem pasze energetyczne i wiele innych. Są to produkty wiodących producentów pasz, którzy oferują produkty najwyższej klasy, sprawdzone przez hodowców. Wiele pasz dostępnych w naszym sklepie jest dedykowane specjalnie koniom sportowym. Jest to pokarm, który pomaga zbudować muskulaturę konia, dodać mu energii i pozwolić na osiąganie wyników oczekiwanych przez hodowcę. W naszej ofercie znajdziesz także pasze przeznaczone specjalnie dla młodych koni, uwzględniające ich specyficzne potrzeby żywieniowe.

Szeroki wybór produktów pozwala na dobranie idealnej paszy dla Twojego konia sportowego. Pasza dla koni sportowych najlepszych producentów dają ci pewność, że Twój koń jest dobrze żywiony i wszelkie jego potrzeby są prawidłowo zaspokajane. Są to produkty o zbilansowanym składzie, zawierające witaminy, składniki mineralne i kwasy tłuszczowe o doskonałych właściwościach przyswajalnych. Każda dostępna w naszym sklepie pasza powstała w konsultacji z weterynarzami i hodowcami. Kupując u nas masz pewność, że Twój koń będzie zadbany, a jego specjalne potrzeby odżywcze będą w pełni zaspokojone.

Wyświetlanie 1–9 z 22 wyników