konie pokazowe

konie pokazowe

Dobry stan zdrowia konia i jego nienaganny wygląd zaczyna się od paszy, którą mu podajesz. Prawidłowo zbilansowana pasza będzie zawierała wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i substancje mineralne. W zależności od trybu życia konia, zadbaj o to, by pokarm dostarczał mu odpowiedniej ilości energii i białka. Idealnie dobrana pasza sprawi, że koń będzie zdrowy, a to przełoży się na jego piękny wygląd. 

 

Wygląd Twojego konia ma szczególne znaczenie, jeśli bierze on udział w pokazach. W takiej sytuacji na jego właściwą pielęgnację musisz poświęcić więcej czasu oraz zadbać o to, by produkty, których do niej użyjesz były najwyższej jakości. Lśniąca sierść, piękna grzywa i zadbane kopyta świadczą o doskonałej kondycji Twojego konia i pozwalają mu doskonale prezentować się na pokazach. Jeśli szukasz produktów, które pomogą ci w wydobyciu maksimum urody swojego konia, to dobrze trafiłeś. 

 

W naszym sklepie znajdziesz preparaty dedykowane specjalnie pielęgnacji koni pokazowych. Posiadamy w naszej ofercie produkty renomowanych marek, których długa obecność na rynku świadczy o zaufaniu, jakim darzą je klienci. Pasze dla koni pokazowych oraz preparaty do pielęgnacji urody zamawiamy jedynie u najlepszych dostawców, byś mógł jak najlepiej zadbać o Twojego konia.

 

W naszej ofercie znajdziesz produkty firmy Ultra, takie jak nabłyszczacze do kopyt, które możesz wygodnie nałożyć za pomocą pędzelka, by przez długi czas urzekały swoim blaskiem. Nabłyszczacz firmy Ultra sprawia także, że brud nie przyczepia się do kopyt. Znajdziesz tu także rozświetlacze do pysków, które podkreślą oczy i nozdrza zwierzęcia, ten produkt tworzy niewidoczną warstwę, która pięknie rozświetla i dodaje blasku głowie konia, nie pozwalając na osiadanie kurzu. 

Proponujemy także wygładzacze do grzywy i ogona, dzięki którym rozczeszesz je bez szarpania i nadasz włosom konia piękny połysk. Znajdziesz u nas także szampony, spraye utrwalające i wiele innych produktów wysokiej klasy, które nadadzą Twojemu koniowi wspaniałego piękna. Są to pasze dla koni pokazowych oraz preparaty pielęgnacyjne, które zostały stworzone z myślą o Twoim podopiecznym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7