foran

foran

Aby Twój koń cieszył się doskonała kondycją i zdrowiem, trzeba zapewnić mu pokarm, który w pełni odpowiada jego potrzebom. Kompozycja składników odżywczych powinna być dopasowana do trybu życia konia i jego zapotrzebowania energetycznego. Jeśli Twój koń bierze udział w zawodach i trenujesz go, by osiągał jak najlepsze wyniki, musisz dostarczać mu odpowiedniej ilości składników energetycznych. 

 

Dla ciężarnych klaczy i źrebiąt przygotowano specjalne mieszanki uwzględniające ich specyficzne potrzeby. Podobnie jest z koniami chorymi oraz rekonwalescentami. Aby jak najdłużej mogły cieszyć się doskonałą kondycją i dobrym samopoczuciem, niezbędna jest prawidłowo dobrana pasza. Jeśli szukasz pokarmu najwyższej jakości dla twojego konia, w naszym sklepie znajdziesz pasze Foran, cieszące się popularnością wśród hodowców na całym świecie.

 

Pasze Foran są produkowane w Irlandii, a firma Foran jest obecna na rynku już od ponad ćwierć wieku. Konie irlandzkie słyną ze swej wytrzymałości i doskonałym wyników uzyskiwanych w zawodach, a to wszystko zaczyna się od doskonałej jakości paszy. Marka Foran stawia zdrowie koni na pierwszym miejscu, jej długie doświadczenie w karmieniu koni oraz najnowsze technologie pozwalają na tworzenie pasz oraz suplementów, które idealnie zaspokajają specyficzne potrzeby konkretnych grup koni. 

W naszej ofercie znajdziesz wszelkiego rodzaju suplementy i dodatki żywieniowe przeznaczone do podawania koniom w różnym wieku i w różnym stanie zdrowia. Oferujemy preparaty wspomagające prawidłowy rozwój źrebiąt, z szczególnym uwzględnieniem prawidłowego rozwoju kośćca, możesz także zamówić u nas zestawy witaminowe dla koni, które borykają się z problemem łamliwych kopyt, glinki rozgrzewające, suplementy, witaminy oraz wiele innych produktów o działaniu zdrowotnym dla koni w różnych stanie zdrowia. Pasze Foran to gwarancja jakości sprawdzona przez hodowców już od 25 lat, więc jeśli szukasz produktów najwyższej jakości, ta marka na pewno cię nie rozczaruje.

Wyświetlanie 1–9 z 19 wyników