energia

energia

Jako hodowca z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważny dla zdrowia i dobrej kondycji Twojego konia jest prawidłowy dobór paszy. Od tego, jaki pokarm podasz swojemu zwierzęciu zależy przede wszystkim jego zdrowie i dobre samopoczucie, ale także wydajność mięśni i wytrzymałość. Dlatego tak ważnym jest, aby dostosować skład paszy do potrzeb energetycznych konkretnego zwierzęcia. Kompozycja składników w paszy powinna odpowiadać trybowi życia, jaki prowadzi koń. Jeśli bierze udział w zawodach sportowych lub wykonuje ciężką lub umiarkowaną pracę, niezbędne jest podawanie mu paszy energetycznej dla koni. 

 

Pasze energetyczne mają specjalnie dobrane składniki, aby dostarczać zwierzęciu wysoką dawkę kalorii, którą pożytkuje podczas sportu i pracy. Jest to konieczne jeśli chcesz, by Twój koń uzyskiwał wysokie osiągnięcia sportowe. Bez prawidłowo dobranego pokarmu, nawet najlepszy trening nie przyniesie zamierzonych rezultatów. Podobnie jest w przypadku koni, które wykonują intensywną pracę. One także potrzebują paszy energetycznej dla koni, która uwzględnia w swym składzie zwiększone zapotrzebowanie zwierzęcia na energię. 

 

W naszym sklepie znajdziesz pasze energetyczne dla koni dostarczane nam przez najlepszych światowych producentów. Znajdziesz u nas wysokiej klasy pasze firm Red Mills, Foran, preparaty Ultra oraz wiele innych produktów, które pochodzą jedynie od sprawdzonych dostawców, cieszących się zaufaniem u hodowców na całym świecie. 

 

Kupisz u nas pasze energetyczne w postaci peletu, trawokulek, pasz na bazie owsa i pasz z wysoką zawartością białka, a także suplementy energetyczne do podawania tuż przed zwiększonym wysiłkiem konia. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są przygotowywane w konsultacji z weterynarzami i hodowcami, a ich producenci są obecni na rynku od wielu lat. Oferujemy jedynie najwyższej klasy pasze i suplementy, aby Twój koń cieszył się doskonałym zdrowiem i kondycją, a ty doskonałymi wynikami sportowymi swojego podopiecznego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6