Chów - suplementy dla źrebiąt i klaczy

Chów - suplementy dla źrebiąt i klaczy

Każdy właściciel koni zaopatrzyć powinien się w odpowiednio dobrane suplementy dla źrebiąt i dla klaczy. Tego typu preparaty gwarantują prawidłowy rozwój źrebiąt oraz odpowiednią mleczność klaczy. Zdrowie klaczy hodowlanej jest kluczowe dla zdrowia nienarodzonego źrebaka i przyczynia się do redukcji ryzyka wystąpienia chorób i różnego rodzaju schorzeń. Jakie typy tych produktów można znaleźć w naszym sklepie?

CAL-GRO – polecany suplement dla źrebiąt

CAL-GRO to preparat, który dostarcza niezbędne dla zdrowia składniki odżywcze – wapń oraz fosfor, w proporcji 2:1 dla optymalnego rozwoju układu kostnego u źrebiąt. Jako że zachodzi on w pierwszych 2 latach życia zwierzęcia, niezbędne jest zagwarantowanie maksymalizacji gęstości kości w tym okresie. W składzie niniejszego suplementu dla źrebiąt znajduje się także MSM, miedź, magnez oraz cynk, które wspomagają rozwój kości oraz tkanki chrzęstnej. CAL-GRO jest również bogaty w lizynę maksymalizującą wzrost kości nawet przy dietach ubogich w białko lub ograniczonym dostępie do pastwiska. Preparat zawiera także krzem, który dodaje siły stawom, kościom, więzadłom oraz ścięgnom.

OSTEO – GLYCAN – sprawdzony suplement dla klaczy i źrebiąt

OSTEO-GLYCAN to silny suplement diety wspierający prawidłowy rozwój kości oraz stawów. W składzie tego suplementu dla klaczy znaleźć można między innymi organiczną krzemionkę, kolagen morski, fosfor, wapń, magnez, miedź oraz cynk, które to korzystanie wpływają na rozwój stawów oraz kości. Produkt jest bogaty także w witaminę A wspierającą formowanie włókien kolagenowych oraz witaminę D3, która przyczynia się do poprawy wchłaniania wapnia.

Friska Foal – idealny preparat dla źrebiąt

Friska Foal to wielowitaminowy syrop prebiotyczny, który wspiera prawidłowy rozwój źrebiąt i skutecznie poprawia kondycję jelit. Zawiera on między innymi witaminę A wspierającą rozwój oczu i pęcherzyków płucnych, witaminę E będącą silnym przeciwutleniaczem, biotynę dla zdrowych kopyt oraz kwas foliowy dla odpowiedniego podziału komórkowego i wzrostu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3